Dündar Termal Otele biz iki aileyi çok güzel bir ortamda güler yüzlü ilgi ve alakalı personellerle temiz bir ortamda ağırladığı için teşekkür ederiz.

Default Avatar
Söke -Aydın
21 Ağustos 2017

14 mayıs 18 mayıs 2017 tarihleri arasında 4 gün konaklama yaptık iki aile olarak girişimizden çıkışımıza kadar herşeyden fazlası ile menmun kaldık.özellikle teknik elamanınız Abdullah bey e çok (...)

Default Avatar
tokat
20 Temmuz 2017

Yıllarca Turizmde çalıştım. Bir çok tesis gördüm. ilk defa bu tarz bir tesiste kaldım ve yıllarca kendimizi kandırdığımızı anladım. Tam bir Huzur Evi. Sessizlik, temizlik, huzur... Personel çok (...)

Default Avatar
Antalya
6 Haziran 2017

Türkiye'nin çoğu yerinde kaldım fakat böyle mükemmel bir işletmeyi ilk defa gördüm.tamamen burda ki yorumlardan yola çıktım bir gün kaldım doyamadim,her aparta özel termal havuz,çamaşır (...)

Default Avatar
Muğla
7 Mayıs 2017

Güzel, sakin bir ortam ilgi alaka güzel. "Ayrılırken resepsiyon görevlisi arkadaşa bu durumu yazacağımı da söylediğim için yazıyorum" Ben A9'da konakladım burada resepsiyona açılan bir kapı (...)

Default Avatar
Dörtyol / Hatay
6 Mayıs 2017

Tam bir aile ortamı, giderken acabalarım vardı ama gittiğimiz de iyiki dedim çok yerinde bi karar vermişim. Bi evde olması gereken herşey mevcut kahve fincanından ütü masasına kadar tek bi (...)

Default Avatar
İstanbul
1 Mayıs 2017

Sessiz nezih bir yer temiz güler yüz odalarda hamamı ve banyosu olması süper tek kusuru yemek yok umarım ilerleyen vakitlerde onuda çözerler aramızda şu an ordayım kafa dinliyorum????????????????

Default Avatar
Bursa
1 Nisan 2017

Tesadüf eseri İnternet sitesine ulaştığım Dündar termal çalışanlarına teşekkür ederim termal suyun şifasını tattık ailecek. İlk fırsatta tekrar gideceğim.

Default Avatar
Trabzon
18 Şubat 2017

Ailecek memnun kaldığımız nadir Thermal otellerden birisi diyebilirim personelin Güler yüzlülüğü ve ortamın temizliği bi harikaydı bir daha ki Thermal otelim tekrar burası olacak teşekkürler

Default Avatar
İstanbul
7 Şubat 2017

Ailecek bir tatil gecirmek istiyorsanız ve temizliğe önem veriyorsanız,fotograflarda gördüğünüzden daha fazlası ve en ince ayrıntılara kadar herşeyin düşünülmüş oldugu evimin konforunda bir (...)

Default Avatar
Isparta
5 Şubat 2017

ilk defa ailece dündar termal villalarda konakladık. çok memnun kaldık. gelirken çok tereddütlü gelmiştik ama gelince tereddütümüzün boş olduğunu anladık.gerçekten umduğumuzdan fazlasını (...)

Default Avatar
çankırı
21 Ocak 2017

Ailecek ve arkadaş cevresiyle guzel bir tatil gecirilecek,temiz ve nezih bir mekan. Ikinci gelisim,firsat buldukca kafa dinlemeye geliyoruz.

Default Avatar
Eskişehir
25 Aralık 2016

2 YILDIR AİLECEK KONAKLADIĞIM DÜNDAR TERMAL VİLLALARINA BU YIL ARKADAŞIMI VE AİLESİNİ GÖTÜRDÜM.YİNE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ ÇOK MEMNUN KALDIK.İLGİ ALAKA VE TEMİZLİK YÖNÜNDEN 10 NUMARA (...)

Default Avatar
BURSA
25 Aralık 2016

İlk defa gittiğim buradan çok memnun kaldım. görevlilerin yaklaşımı olsun fotoğraflar ile gerçeğin neredeyse bire bir aynı olması beni ziyadesiyle çok memnun etti.
sessizlik- huzur ve rahatlık (...)

Default Avatar
BURSA
1 Aralık 2016

Tereddütle gittiğim fakat gerçekten çok memnun kaldığım ender tesislerden birisi..Her ihtiyaca cevap veren hele hele havuzuyla mest eden bir ev.. İlgi alaka mükemmel ne ihtiyacınız olursa (...)

Default Avatar
ankara
25 Kasım 2016

Bu yıl ben de eşimle 5 gün kaldım sakin huzurlu kafa dinlenecek bir yer.Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar
Balikesir
8 Kasım 2016

1 hafta kadar güzel bir tatil yaptık herşey muhteşemdi. Nezih bir yer. Kafa dinlemek için birebir. Özellikle personellerin yoğun ilgisi bizi çok memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederim. Gidip (...)

Default Avatar
Ankara
16 Eylül 2016

6 gece balayı için geldik. Çok memnun kaldık. Çalışanların hepsi sıcak kanlı ve ilgi alakaları çok güzel. Gitmek isteyenlere ilk tavsiyemdir. Tekrardan nasip olurda Afyona gelirsem ilk (...)

Default Avatar
İstanbul
16 Eylül 2016

MAYIS AYI İÇİNDE 3 GÜN TESİSTE AİLEMLE KALDIM.BİLİYORMUSUNUZ ÇOK PİŞMAN OLDUM HEMDE ÇOK .. NEDEN Mİ ?? BUGÜNE KADAR NEDEN BURAYI ÖĞRENMEDİM VE BUGÜNE KADAR NEDEN BURADA KALMADIM DİYE. (...)

Default Avatar
İSTANBUL
8 Haziran 2016

Yorumları okuduğumda abartılı olduğunu düşünmüştüm. Tek kelime ile mükemmeldi. VIP Villada kaldık ve kusursuzdu. Tekrar gitmek istiyoruz. Ha bu arada belki hergün mümkün olmayabilir ama (...)

Default Avatar
Gölcük/KOCAELİ
6 Şubat 2016