Rezervasyon

HAVALE / EFT rezervasyonları için Banka Hesap Bilgilerimiz –

Hesap Sahibi Banka Şube Şube Kodu Hesap No IBAN
Gönül Dündar T.İş Bankası Antalya Kaş Şubesi 6275 0143752 TR33 0006 4000 0016 2750 1437 52

Online Rezervasyona Özel İndirim Fırsatları !

Sizde indirim fırsatlarından yararlanmak için online rezervasyon sistemimizi kullanın karlı çıkın. Online rezervasyon için konaklamak istediğiniz tarihleri seçip online rezarvasyon butonuna tıklamanız yeterlidir.

Online Rezervasyon ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular;

Hayır, kredi kartı bilgileriniz sistemimize kesinlikle kaydedilmemektedir. İşlem esnasında bankaya bilgileriniz online olarak sorulmakta ve bankanın onayı ile kredi kartınızın bilgileri sistemden kaybolmaktadır.
Formu doldurmanızdan ve ödemenin gerçekleşmesi için emir vermenizden sonra sistem online olarak bankaya bağlanır ve güvenlik sorgulaması ile kredibiliteniz doğrultusunda işlemi gerçekleştirir. Bu işlem esnasında bilgileriniz herhangi bir yerde saklanmaz. İşlem online olarak yapılır ve sonuçlandırılır.
Online rezervasyon size ödeme şeklinize göre farklı indirim ve/veya taksit seçenekleri sunuyor. Bu avantajlar sadece internet üzerinden yapılan online rezervasyonda kullanılabiliyor.
Online rezervasyonunuzun tarihini değiştirmek için rezervasyonunuzu yaptığınız tesisimizin rezervasyon departmanı ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. İlgili departmanların telefon numaraları ve e-posta adresleri “konaklama sözleşmesinde” belirtilmektedir.
Online rezervasyonunuzu iptal etmek için rezervasyonunuzu yaptığınız tesisimizin rezervasyon departmanı ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. İlgili departmanların telefon numaraları ve e-posta adresleri “konaklama sözleşmesinde” belirtilmektedir.
Online rezervasyonunuzu iptal ettirmeniz durumunda “konaklama sözleşmesinde de” belirtildiği üzere misafirin tesise giriş tarihine 10 gün kalaya kadar olan iptallerde paranın tümü, 5 ila 10 gün arasında %65’i misafire iade edilmektedir. Misafirin tesise giriş tarihine 5 gün veya daha az kalmış ise iade işlemi gerçekleşmemektedir.
Para iadesi misafirin ödeme yaptığı karta geri yüklenmektedir.
Bahsedilen indirim ve/veya taksit olanakları sadece internet üzerinden yaptırılan online rezervasyonlar için geçerli olup, diğer ödeme seçeneklerinde kullanılamamaktadır.
Yaptığınız online rezervasyonu teyit etmenize gerek yoktur. Rezervasyonunuzun gerçekleşmesi durumunda belirttiğiniz e-posta adresine rezervasyon fişiniz (voucher) ve bu fişte rezervasyonunuz ile ilgili tüm detayları bulabileceksiniz.
Evet, işleminiz tamamlandıktan sonra, bilgilerinizi doldururken yazmış olduğunuz e-posta adresinize bir bilgi mesajı ve ekinde de rezervasyon fişiniz (voucher) gönderilecektir.
Size gönderilen rezervasyon fişinizin (voucher) yazıcıdan bir çıktısını alıp tesise gelirken yanınızda getirmeniz, check/in işlemlerinizin daha hızlı tamamlanmasını sağlayacaktır.
Online rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra konaklama için tesise gelirken yanınızda rezervasyonunuzu yaptırdığınız kredi kartınızı, konaklayan tüm misafirlerin nüfus cüzdanlarını ve mümkünse rezervasyon fişinizi getirmeniz gerekmektedir.
Kredi kartı güvenliği açısından sistem başkasının adına yapılan rezervasyonları kabul etmemektedir. Ayrıca giriş esnasında rezervasyon yapılan kredi kartını resepsiyon görevlisine ibraz etmeniz gerektiği için böyle bir seçenek mümkün değildir.