AFYON KAPLICA OTELLERİ

İstanbul – Ankara – İzmir in kesiştiği İkbal ve Özdilek avm lere sadece 2 km mesafede bulunan Dündar Termal, tatilinizi dinlenmiş ve rahatlamış bir şekilde geçirmek isteyenlere, içerisinde bulunan özel hamamı ve termal havuzu ile Afyon Kaplıca Otelleri bölgesinde hizmet vermektedir.

Tripadvisor.com da 87 kullanıcının vermiş olduğu puanlama sonucu 4.5 puan alarak mükemmeliyet sertifikası almaya hak kazanmıştır.

 

Yılın dört mevsimi, farklı rahatsızlıklara iyi gelen kaplıca sularında termal tatilin faydalarından aileniz ile yararlanmak, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmek için Dündar Termal’e bekleriz.

 

Afyon’daki Termal Kaplıca Otelleri Hangi rahatsızlıklara faydalı geliyor ?

 

Afyon’un 4 farklı bölgesinde yer alan kaplıcalar, farklı rahatsızlıklara deva olmakta. Bu bölgelerde yer alan afyon kaplıca otelleri; başta kireçlenme ve doku zedelenmesi olmak üzere, cilt, böbrek, romatizma, mide, idrar yolu, fıtık vb farklı rahatsızlıkların tedavisinde tamamlayıcı faktör olarak tavsiye edilmektedir. Civarımızdaki termal otellerin bazıları Sağlık Bakanlığı onaylı fizik tedavileri için hasta kabul etmektedir.

Afyon’da Kaplıca Otelleri neden tercih etmeliyim ?

Termal otellere tatile gitmek için herhangi bir hastalığınız olmasına gerek yoktur. İş stresinden arınmak, huzur bulmak, dinlenmek ve yenilenmek için tercih edebilirsiniz. Villa içerisinde bulunan özel Türk hamamı ve Termal Havuz ile özeline önem veren aileler için sadece yaz tatilinde değil, kış sezonunda da hizmet vermekteyiz.

 

 

Neden Afyon Kaplıca Otelleri ?

 

Daha zinde, huzurlu, dinlenmiş ve sağlıklı bir tatil yapmak için,

Her bütçeye uygun farklı villa kiralama seçenekleri.

At çiftliği, 4 tekerli gokart bisiklet, masa tenisi , doğa yürüyüşleri,gibi aktiviteler ile eğşenceli ve 2 km. mesafedeki outlet mağzalarda alışveriş yaparak tatil geçirmek için,

Civarımızda bulunan termal otellerin masaj ve kür tedavilerinden faydalanmak için,

7 den 70 e herkese hitap ettiği için

çeşitli aktiviteler sunarak tatilinizi daha eğlenceli hale getirdiği için.

Her yaş grubuna hitap ettiği için Afyon Kaplıca Otelleri…