Afyon, yer altı su kaynakları açısından oldukça zengin illerimizden biridir. Termal suyun içerisinde ki sodyum, hidrojen, sülfür ve bikarbonat gibi doğal mineraller birçok hastalığı iyileştirici etkiye sahiptir. Romatizma, eklem ve kireçlenme, deri, kalp ve kan dolaşımı, sindirim sistemi, karaciğer, safra kesesi, beslenme bozukluğu, sinir hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığa olumlu etkisi bulunmaktadır. Bu gibi hastalıklı olan kişiler hem tedavi olmak hem de Afyon termal tatil yaparak rahatlamak amacıyla aileleri ile Afyon kaplıca evlerini tercih etmektedir.

Dündar Termal Villa Otel

Afyon termal sularının faydalarından yaralanmak isteyen birçok aile, otel yerine Afyon termal evlerde kalmaktan çok daha keyif almaktadır.

Afyon termal evlerin otellere göre birçok artları bulunmaktadır. Özellikle kalabalık aileler için çok daha ekonomik olmaktadır. Tatilde Afyon termal evlerdeki sakinliğin getirdiği zindelik ve özel yaşamın gizliliğini sağlaması açısından birçok ailenin tercihi olmaktadır. Aynı şekilde Afyon termal evler, arkadaş grupları ile sakin, güvenilir ve konforlu tatil imkanı sağlamaktadır.

Afyon termal apart evler, suit villalar, dubleks villalar ve engelliler için tasarlanmış ev seçeneklerinden ihtiyaca ve arzuya uygun tercih yapmak mümkündür. Özellikle termal havuzlu ve Türk hamamı olan Afyon termal evlerhem şifa bulmak hem de 24 saat termal kaplıca keyfini yaşamak açısından otellerden daha fazla tercih edilmektedir.

Dündar Termal Resepsiyon

Afyon termal tatiltercihi olarak son yıllarda apart ve villalar otellere nazaran ön plana çıkmıştır. Şifalı termal banyo ardından dinlenmek, doğanın, temiz havanın verdiği huzuru, kalabalıktan uzak sakinliğin verdiği dinginliği hissetmek tatilin amacı olan sağlığı bulmak açısından önemlidir. Bazı kişiler beş yıldızlı Afyon termal otelleridaha konforlu bulmakta ve aktiviteler yamak istemektedirler. Bazıları da Afyon termal apart evleri ya da villaları tercih ederek sakin bir tatil geçirmek istemektedirler. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran Dündar Termal Evleri misafirlerine birinci sınıf Afyon termal tatilfırsatı sunmaktadır.

Uygun fiyat seçenekleri ile her ihtiyacı karşılayan donanımlıAfyon termal evlerde kişi sayısına uygun yatak, oturma ve yemek grupları, mutfak, Türk hamamı, jakuzi banyo, wc, merkezi ısıtma sistemi, uydu yayını LCD TV, wireless internet bağlantısı bulunmaktadır. Kalite ve hijyenin hakim olduğu Afyon termal evler kusursuz Afyon termal tatil fırsatı sunmaktadır.

Dündar Termal Evleri, Türkiye’de ilk ve tek termal villa konseptindedir. Yakın çevresinde alışveriş merkezleri, restoranlar, beş yıldızlı Afyon kaplıca otelleri, hastane ve fizik tedavi rehabilitasyon merkezi, at çiftliği bulunmaktadır. Çocuklu ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği ve çocuklarını mutlu edecek aktivite olanakları bulunması açısından da tercih edilmektedir. Balkonda mangal keyfi yapabilir, doğa yürüyüşlerine çıkabilir, sakin ve huzurlu bir Afyon termal tatilile kendinizi yenileyerek pozitif enerji depolayabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz şekilde yakın çevrede ki Afyon termal otelleriolanaklarından da yararlanabilirsiniz. Beş yıldızlı otel konforu ile yuvanızın sıcaklığını aynı anda yaşamanın huzurunu Dündar Termal Villalarında bulabilirsiniz. 

Kurna Bebeği

Günlük ve haftalık kiralama olanağı bulunan, eş, dost, akrabalarla birlikte geçirebileceğiniz Afyon termal tatilin doğru adresi Dündar Termal Evlerinde güzel zamanlar geçirip, sağlık kazanabilirsiniz. www.dundartermal.cominternet sitesinden ya da telefon ederek rezervasyon yapabilirsiniz.

İster Afyon termal apart ister villa, ister suit daire tercih edin ekonomik ve huzurlu bir tatil yapacağınızın garantisini veriyoruz. Sağlıklı bir Afyon termal tatilkeyfi yanı sıra Afyon ilinin önemli sosyal ve kültürel zenginliklerini de gezebilir, afyon mutfağı yemeklerinin lezzetini tadabilirsiniz.

Afyon termal tatilin doğru adresi Dündar termal olarak siz değerli miafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.