Termal kaynaklar, sağlığımızı yeniden kazanmamıza ve geliştirmemize yardımcı unsurlardır. Bunu, sahip oldukları doğal kaynak suları ve jeotermal özelliklerinden sağlarlar. Tamamen çözünmüş doğal mineraller ve tuzlar, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu canlılığı sağlamasına yardımcı olmaktadırlar. Bu bakımdan sağlık turizmi açısından vazgeçilmez bir unsurdur termal konaklama tesisleri.

 

Doğru noktada konumlandırılmış, modern tasarlanmış, her türlü isteğinize karşılık verebilecek, farklı aktivitelere erişimin de kolay olduğu ve sağlığınız için önemli olan faktörlerin gözetildiği Afyon termal konaklama tesisi olan Dündar Termal Villa Otel, bu konuda size özel ve çok çeşitli seçenekleriyle hizmet vermektedir.

 

Tesisimiz, bulunduğu konum bakımından Afyon’daki en ulaşılabilir tesislerden biridir. Bu sayede sizi tesisin içine hapsetmek yerine, ilimizin size sunduğu bütün güzelliklerden faydalanmanızı sağlar. 50 metre yakınında at binebileceğiniz bir at çiftliği, 2 km uzaklıkta gönlünüzce alışveriş yapabileceğiniz ve Afyon’un en büyük alışveriş merkezi AFIUM, rehber eşliğinde Afyon Kalesi, Zafer Müzesi, Frig Vadisi ve Büyük Taarruz Savaş Alanı turlarına katılabilmenize imkan vermektedir.

 

Siz değerli misafirlerimize çok çeşitli konaklama imkanları sunmaktayız. Tesisimizde, 6 kişiye kadar barındırabilecek dubleks jakuzili villalar, suit villalar ve VIP villaların yanında, apart konaklama seçenekleri de sunmaktayız. Tesisimiz “Yerden Isıtma Sistemi”ne sahiptir.  Tamamen size özel 16 metre kare termal havuzlu Türk Hamamı ve seçmeniz halinizde jakuzi bulunmaktadır. Her villada mutfak ve gerekli olabilecek tüm mutfak aletleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak bir otopark size özel tahsis edilmektedir.

 

Aynı zamanda engelli vatandaşlarımızın da hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için “Engelli Evi” olarak isimlendirdiğimiz ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek tarzda tasarlanmış birimlerimizde bulunmaktadır. Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezine 50 metre mesafededir.

 

Afyon termal konaklama hizmeti sunduğumuz Dündar Termal Villa Otel butik tarzda lüks ve rahat biçimde hazırlanmıştır. Gündelik yaşamın stresinden, yoruculuğundan, yoğunluğundan, gürültü ve görüntü kirliliğinden tamamen izole edilmiştir. Temel amaç olarak; sizin ve sevdiklerinizin rahatlı, keyif almanız, dilediğiniz gibi zaman geçirebilmeniz, sağlığınızı geliştirmeniz ve yeniden kazanmanız gözetilmiştir.

 

Konaklama türlerinde de esnek seçeneklere uyum gösterebilen bir yapımız vardır. Dilediğiniz villayı istediğiniz süre için kiralama şansınız bulunmaktadır. İsterseniz günlük, isterseniz haftalık veya aylık olarak kiralama şansınız vardır.