Afyon termal suları, kimyasal sınıflandırmasında sodyum, hidrojen sülfür ve bikarbonat ile size suyun şifasını sunar. Şifalı suyuyla suyun nötr bir değere sahip olması da Afyonun suyunun şifasına şifa katmaktadır.

afyon_termal

afyon termal spa havuzu

 

Suyunda ph değerinin yüksek olması da aynı zamanda vücudun nemlendirilmesine, daha dinç olmasına katkıda bulunur.

Aynı zamanda suyun bulunduğu ortamlarda meydana gelen nemli ve buharlı havanın da üst solunum yoluna olan faydalarını da arttırmaktadır.

Romatizmal hastalıklar ve dolaşım sistemi sorunları için de yarar sağlayan afyon termal suları, şifa kaynağıdır. Afyon kaplıca suları, romatizmal hastalıkların dışında kadın hastalıkları, nefrit, nevralji, alerjiler, cilt hastalıkları gibi birçok sağlık sorununda da tedaviye yardımcı tedavi olarak kullanılmaktadır.

Afyondaki kaplıca sularının yapısında bulunan karbondioksit kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Solunum yoluyla kalbin daha sağlıklı ve sakin çalışmasına katkıda bulunur.

Solunum sistemi hastalıkları, alerjik üst solunum yolu rahatsızlıkları gibi solunum rahatsızlıklarına da klimaterapi uygulanmaktadır.

Cilt hastalıklarında da birçok faydası olan afyon termal sularının egzama, akne, nörodermit gibi birçok cilt rahatsızlıklarına da olumlu etkileri olduğu gözlenmiştir.

Kas ve iskelet sistemi rahatsızlıklarında; dejeneratif eklem rahatsızlıklarında, özellikle eklem sorunlarında, kireçlenmelerde, yumuşak doku romatizmaları, inflamatuar romatizmal rahatsızlıklar, yumuşak doku romatizmaları, romatoid artrit, ortopedik girişimler sonrası travmalar gibi birçok sağlık sorunu için de yardımcı tedavi olarak afyon termal sularından yararlanılmaktadır.

Dündar Termal Villa Otel olarak başlıca hedefimiz siz değerli misafirlerimizi Afyon’nun şifalı termal sularıyla buluşturmak ve kaliteli, hijyenik, modern villalarımızda aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte mutlu edebilmektir.

Her villa içerisinde size ait müstakil Türk hamamı ve Termal Havuz bulunmaktadır. 24 saat boyunca termal suların faydalarından yararlanabilmektesiniz.

Online rezervasyon için www.thermalvilla.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı fiyat bilgisi için websitemiz deki Fiyatlar sayfasını inceleyebilirsiniz.

Dubleks olan villaların birinci katında Türk hamamı ve hamam içerisinde termal havuz bulunmaktadır.

Afyon’da sevdikleriniz ile birlikte termal konaklama yapmak ve keyifli anılar ile ayrılmak için adresiniz Dündar Termal Villaları.

Sağlık ve huzur dolu bir tatil için herkesi bekliyoruz.

www.dundartermal.com