Afyon’da evinizin rahatlığında termal keyfi için bekleriz…

Afyon, ülkemizin Termal Başkenti olarak bilinen, Batı Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinin birleştiren yüksek tepede kurulmuş bir şehirdir. Termal başkenti olarak anılmasının nedeni, termal suları açısından çok zengin olması ve üstüne bu suların sağlık açısından çok faydalı olmasıdır. Şifalı suları, sodyum, hidrojen, sülfür ve bikarbonat açısından oldukça zengindir. Ph değeri 6,5 – 7,3 arasında, suyun sıcaklığı ise 51-98 derece arasında değişmektedir. 

Şifalı sular insanların sağlıkları açısından önemlidir ve insanlar bu sulardan olabildiğince faydalanmak isterler.

termal havuzlu hamam
afyon termal türk hamamı

Bu yüzden bu şifalı termal suların bulunduğu yerler bir çeşit sağlık turizmi yaratmaktadır. Afyon termal tatil açısından yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir.  Afyon kaplıca otelleri yılın her ayında ziyaretçi akınına uğramaktadır. Birçok hastalığa şifa olan termal suları, aynı zamanda içeriğinde bulunan yüksek mineraller nedeniyle vücuttan negatif enerjinin atılmasını sağlamakta, rahatlık ve huzur vermektedir.

Romatizma, eklem ve kireçlenme, deri, kalp ve kan dolaşımı, sindirim sistemi, karaciğer, safrakesesi, beslenme bozukluğu, kadın ve sinir hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığı tedavi etmektedir.  Afyon termal tatiltercih eden kişiler, termal suyun şifasından ve doğanın temizliğinden yararlanmak için  Afyon termal otelleri yanı sıra Afyon termal apart ev ve villaları da tercih etmektedirler. 

Günlük, haftalık kiralık Afyon termal evler, kalabalık aileler ve arkadaş gruplarına konforlu bir ortam sağlamaktadır.

Termal havuzlu Afyon termal apart villa ve evlerde, ailelerin ihtiyacına uygun her tür eşya bulunmakta olup ev rahatlığı ile tatil keyfini bir arada yaşama olanağı bulunmaktadır.

Afyon termal evlerde Türk hamamı bulunması tercih nedenlerinden biridir. Otellerde ki standart yaşamdan farklı olarak özgün bir tatil imkanı sunan Afyon termal apartvillaları 24 saat şifalı sulardan yararlanma imkanı ve iyi bir şekilde dinlenme ve rahatlama sağlamaktadır. Afyon termal evler, modern ve ergonomik olarak tasarlanmış olup, hijyen açısından kusursuz özelliktedir. 

dündar termal
afyon termal bahçe

Afyon termal tatilyapmayı düşünüyorsanız öncelikle nasıl bir ortamda rahat hissedeceğinizi belirlemeli ve tercihinizi o yönde yapmalısınız. Afyon kaplıca otellerinde hamamın yanı sıra sosyal aktivitelerden faydalanmak, Yüzme havuzu ve Spa merkezlerinden yararlanabilirsiniz. Ailecek rahat bir şekilde kendi kendinize zaman geçirmek ve otel ortamından daha da rahat olmak istiyorsanız Afyon termal evleri tercih edebilirsiniz.

Afyon termal tatil yapmak isteyenler için Dündar Termal olarak sağlık, huzur ve güvenli bir ortamı misafirlerimize en iyi şekilde yaşatıyoruz.

Doğanın güzelliğini, sularının şifasını ve uygun fiyat garantisini bir arada sunmaktayız. Afyon termal apart villalarımızdan oluşan sitemiz, oldukça kolay ulaşıma sahip bir konumdadır. Çevresinde alışveriş merkezleri ve beş yıldızlı Afyon kaplıca otelleri, at çiftliği ve köy, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, sağlık birimleri bulunmaktadır. Bu da şifa bulma yanı sıra sosyal aktivitelerden yararlanma, köy hayatının, doğanın huzuruna varma olanağı sunmaktadır. 

Afyon termal tatil tercih ederek daha sağlıklı olabilir, varsa mevcut bir rahatsızlığınız şifa bulabilirsiniz. Solunum, dolaşım ve kalp hastalıkları, kas, eklem ve iskelet sistemi rahatsızlıkları, romatizmal hastalıklar ve cilt hastalıkları için Afyon termal suları şifa kaynağıdır.  Dündar Termal Villa Otel olarak misafirlerimizi şifa kaynağı Afyon termal suyu ile buluşturarak güvenli ve huzurlu bir Afyon termal tatilolanağı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Afyon termal apart ev ve villalarımız, VIP Villa, jakuzili dubleks villa, jakuzili suit villa, engelli evi ve suit villalardır. İhtiyaca uygun büyüklük ve özellikte villayı seçerek, 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz.

Afyon termal apart ev ve villalarımızın genel özellikleri, tam donanımlı mutfak, yatak ve oturma takımları, LCD TV, wireless internet bağlantısı, otopark, merkezi ısıtma sistemi ve termal havuzlu Türk hamamıdır.

Beş yıldızlı Afyon termal otelleri konforunu, evinizdeymişçesine Dündar Afyon termal evlerde yaşamanızı garanti ediyoruz.