En Modern Dündar Termal Villaları

Yaz tatilinin gözdesi olan Ege Bölgesi aynı zamanda Afyon özelinde termal tatil anlayışı ile de ön plana çıkıyor. İzmir-Ankara-İstanbul gibi üç büyük kentin kesişim noktasında bulunan Afyon termal otelleri birbirinden farklı konsepti ile dikkat çekiyor. Otel portföyünde yer alan Dündar Termaluzun yılların deneyimi ile size aile sıcaklığında bir tatil imkânı sunuyor. Birbirinden farklı tarzlarda dizayn edilmiş günlük kiralık villa çözümleriyle aynı zamanda apart otel konseptiyle hem sağlık hem de konfor için vazgeçilmez adres olmayı sürdürüyor.

Dört farklı lokasyonda termal tesisleri bulunan Afyon’un merkez konumuna yerleşmiş olan Dündar Termal içerisinde 16 metrekarelik oldukça büyük termal havuzu bulunan, jakuzili, internetli, lüks ve modern villaları ile hizmet veriyor. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden firma en önemli tatil sitesi Tripadvisor.com tarafından gerçekleştirilen kullanıcı oylamasında 4,5 gibi oldukça yüksek bir puanı hak ederek alıyor. Dolayısıyla hem tatil ve dinlenme hem de sağlık sorunları ile baş edebilme için oldukça yeterli olan Dündar Termal hizmet portföyü son derece geniş tutuluyor.

Dündar Termalde Dinlenerek Sağlık Bulun

Afyon’un doğa harikası termal suyunun en yüksek sıcaklık değerlerine eriştiği merkez lokasyonunda bulunan Dündar Termal; suit villa, dubleks villa, VIP villa, apart gibi farklı alternatiflerle tatilcilere konaklama imkanı sunuyor. Tesisin bu kadar gözde olmasının en önemli sebebi termal suyun kalitesidir. Afyon kaplıca otelleri bu sebeple oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Kireçleme, doku zedelenmesi, fıtık, iltihaplı ve iltihapsız kas hastalıkları, kemik rahatsızlıkları gibi ortopedik hastalıkların tamamına iyi gelen kaplıca suyu; aynı zamanda cildi güzelleştirme, böbreklerin çalışmasını stabil hale getirme gibi pek çok önemli fonksiyonu da icra edebiliyor. Tüm bu opsiyonlarına ek olarak dinlenmek, yılın yorgunluğunu atmak, stresten uzaklaşmak için de Afyon termal otelleri birebir.

Özellikle engelli vatandaşlar için dizayn edilmiş olan, giriş ve çıkışların son derece rahat olduğu, her türlü engelli aracının rahatlıkla sığabileceği engelli eviartı bir değer olarak ön plana çıkıyor. Böylece engelli vatandaşların da Afyon termal konaklama konseptinden faydalanabilmesi için her türlü kolaylık sağlanmış oluyor. Bahçe girişinden başlayan bu kolaylık odalardaki geçişlere kadar sürdürülüyor. Ayrıca villa içerisindeki termal havuz da gerekli olan güvenlik detaylarıyla donatılmış olarak hizmet veriyor.

Sağlık kazanırken aynı zamanda aradığınız tatil konforunu bulabilmeniz için işletme, villaların içerisinde jakuzi, internet gibi pek çok alternatif ve opsiyona da yer veriyor. Modern dünyanın ihtiyaçlarına yanıt verilirken otopark, temiz ve yeni mefruşat, modern mutfak gibi artı değerler Dündar Termal villaları her zaman bir adım öne taşıyor. Yaz-kış konseptinde yılın 12 ayı kullanabileceğiniz villalar, balkonda yer alan mangal alternatifleriyle de size oldukça sıra dışı bir tatil vaat ediyor.

Lüks ve Konfor Sizin De Hakkınız

Afyon termal konaklama  avantajları içerisinde ekonomik fiyat portföyü de önemli bir yerde bulunuyor. Otellerde ve pansiyonlarda kişi başı ücreti alınırken Dündar Termal villalarıve apartlarında konaklama alanı için ücret ödeniyor. Günlük olarak ödenen ücret özellikle çocuklu aileler için ekonomik tatilanlamına geliyor. Bazı villalarda maksimum 6 kişiye kadar konaklama olanağı bulunmaktadır. Böylece kendi içerisinde barındırdığı termal havuzuyla, Türk hamamıyla, jakuzisiyle ve bütün ihtiyaçlarınıza yanıt verecek villa içi konforuyla mutlaka beğeninizi kazanacaktır.

Tüm bu artı değerler oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Afyon günlük kiralık villa alternatiflerini değerlendirebileceğiniz gibi üç günlük, haftalık, hatta daha uzun periyotlarda da villalardan istifade edebilirsiniz. Özellikle ameliyat sonrası nekahet dönemlerinde bir ay ve daha uzun periyotlardaki konaklama ücretlerinde son derece cazip indirimler olduğunu da hatırlatalım.