Dündar termal villa otel Afyon’da , termal oteller bölgesinde, afyon termal turizminde 2009 yılından beri hizmet vermektedir.

Bütün bir sene çalışan bireylerin senenin belli dönemlerinde muhakkak dinlenmeye ihtiyaçları vardır.

Dündar Termal Villa Otel, bütün bir senenin yorgunluğunu atmanız için sizleri büyük bir hizmet kalitesi ile beklemektedir.

Dündar Termal Villa Otel, tarihsel olarak bireylerin şifalı sıcak sulardan faydalandıkları bir termal merkezdir. Termal içerisinde bulunan kaplıca suyu, zengin mineral içeriği ve biyolojik kirlilik içermemesi sebebi ile etkili bir tedavi de sağlamaktadır.

Afyon termal otelleri içerisinde bulunan olanaklardan faydalanarak farklı bir tatil geçirme imkanı yakalayabilirsini.

Lüks oteller, tatil köyleri ve pansiyonlar dışında seçilebilecek Afyon kaplıca otelleri, kurulma amacı itibari ile müşterilerine sağlık konusunda hizmet sunmaktadır.

Termal oteller sayesinde, şikayetçi olduğunuz birçok rahatsızlığınızdan kurtulabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan özel kaplıcalar, saunalar, çamur banyoları ve çeşitli masaj salonları ve daha birçok farklı bölümü ile termal otellerde konaklama imkanından faydalanmanız mümkündür.

dündar termal

afyon termal

               Afyon termal konaklama, öncelikle müşterilerine sağlık yönünden hizmet sunmaktadır.

Termal oteller, öncelikli olarak sağlık yönünden hizmet verdiği için, yapılacak olan seçimlerin de buna yönelik yapılması gerekir. Yer altı kaynakları bakımından oldukça zengin olan ülkemizde bulunan şifalı ve sağlıklı sulardan faydalanmak çok kolay.

Kaplıca sularının kullanıldığı bu otellerde, romatizma, fizik tedavi ve sedef hastalığı gibi birçok cilt hastalıkları, karaciğer, kadın hastalıkları, idrar yolları, safra kesesi ve bağırsak hastalıkları, sinir hastalıkları ve mide hastalıkları gibi birçok güncel rahatsızlıkların tedavisinden faydalanabileceksiniz.

Termal oteller, yılın her döneminde kullanılabilmektedir. Kaplıca sularından faydalanmak isteyenler özellikle, sonbahar ve ilkbahar aylarında otelleri tercih etmelidir.

Kaplıcaların veya termal otellerin tavsiye ettiği çizelgede ilerlenmesi gerekir. Bu çizelge içerisinde kullanılan alanların süreleri ve sıklık detayları bulunmaktadır.

Çünkü dayanılmayacak sıcaklıklarda ki kaplıca sularına şifa için katlanmaya çalışmamak gerekir. Burada özellikle kalp hastalığı olan veya nefes darlığı çeken bireyler, aşırı sıcak kaplıca sularını tercih etmemelidir.

Dündar Termal Villa Otel içerisinde, Dubleks Villa, Suit Villa, Engelli Evi, Apart, Jakuzili Suit Villa, Jakuzili Dubleks Villa ve VIP Villa tercihleri bulunmaktadır.

Ülkemiz içerisinde bulabileceğiniz en geçiş, konforlu ve müstakil termal villa konseptine sahip olması, Dündar Villa Konaklamanın seçilebilirliğini arttırmaktadır. Şehrin en iyi hastanelerine ve en büyük alışveriş merkezlerine çok kısa bir mesafe uzaklıkta olan termal villalar, Afyon’un en nezih yerinde bulunmaktadır. Dündar Termal içerisinde bulunan villalarda, ev için gerekli olan tüm malzemeler bulunmaktadır.

Sosyal yaşam içerisinde bulunulan ortam, fazla kilo almaya, beslenme alışkanlıklarına ve strese sebep olmaktadır. Bazen tüm bu stresli ve yorucu ortamdan uzaklaşmak için bile termal oteller tercih edilebilir. Termal tatil sayesinde herkes hayatına bir farklılık katabilir. Fakat bazı durumlarda, uzamanlar kaplıcalara girilmemesi konusunda bireyleri uyarmaktadır.

Özellikle ateşli hastalıkların, ameliyatlı kişilerin, açık yarası olan kişilerin, kanser hastalarının, tüberküloz hastalarının, hamile bayanların, adetli kadınların, doğum yapmış olan lohusa bayanların, siroz hastası olan bayanların, idrar zorluğu olan kişilerini akli dengesi yerinde olmayanların, astım hastalarının ve yüksek tansiyon hastası olan bireylerin kaplıca kullanmaları önerilmemektedir.

Bunun için öncelikle alanında uzman olan bir doktordan onay almanız gerekmektedir. Onay alındığı taktirde, tercih edilen otellerde verilen çizelgelere de mutlaka uyulması gerekir.

Çünkü her şeyin fazlasında bir zarar olduğu gibi termal alanların fazla ve zamansız kullanılmasında da zarar bulunmaktadır.

Dündar Otel Termal Tatil, bir sağlık turizmi olup, kişide bulunan rahatsızlığın çeşidine göre seçilecek olan suların vücut için fayda sağlaması belirli bir süre termal sular ile dolu havuzlarda banyo almak ile mümkün olmaktadır.