Tatil yapmak ve yılın yorgunluğunu atmak için sadece yaz mevsimini beklemenize gerek yok. Çünkü artık Afyon günlük kiralık villalar sayesinde yılın 12 ayı aradığınız tatil konforunu ve rahatlığını bulabiliyorsunuz.

Ege’nin gözde kenti Afyon’un termal suyunun kalitesini ve şifasını bilmeyen yoktur. Afyon’un dört farklı noktasında yer alan termal suları içerisinde en kaliteli ve yüksek dereceli olanı merkez lokasyondadır. Dündar Termal villaları da 90-95 santigrat dereceye çıkan merkez lokasyonundan beslenmektedir. Temizliği test edilen ve sürekli olarak kontrollerden geçen termal suyu kullanan günlük kiralık villalar haftalık, aylık veya daha uzun periyotlarda da sizlere tatil hizmeti vermektedir.

Böylece kışın en soğuk günlerinde bile, yerden ısıtma opsiyonlarının bulunduğu villa içerisindeki geniş termal havuz sayesinde bir adım dahi dışarı çıkma gereği duymadan 7 gün 24 saat şifalı sulardan faydalanabilirsiniz. Üstelik 6 kişiye kadar çıkabilen villalar en kalabalık aileleri bile ağırlayabilmektedir.

Dündar Termal Villalarında Dinlenin ve Sağlık Bulun

Ülkemizin gözbebeği, termal kaplıcaları ile dikkat çeken Afyon; özellikle yerli turizmin de rağbet gösterdiği bir lokasyondur. Pek çok kişi ortopedik rahatsızlıklarında, cilt problemlerinde, kas ve doku hastalıklarında bazı durumlarda doktor sevki ile bazen de sevksiz olarak bölgedeki otelleri tercih etmektedir. Eğer otellerin kalabalığından hoşlanmıyorsanız ve aile sıcaklığından vazgeçemiyorsanız Afyon günlük kiralık villa alternatifleri tam size göre.

Son derece kaliteli şekilde hazırlanmış olan villalar dubleks ve suit olarak dizayn edilmiş. Villaların içerisinde yer alan 16 metrekarelik termal havuz sürekli olarak temizlenmekte ve hijyen standartları maksimum seviye çıkartılmaktadır. Ayrıca jakuzi ve Türk hamamı gibi pek çok opsiyon daha size sunulacaktır. Bu sayede çeşitli hastalıklar için şifa ararken diğer taraftan da arzulamış olduğunuz konforlu ve huzurlu tatili yapma fırsatına Afyon termal otelleri vasıtasıyla kavuşabileceksiniz.

Afyon Kaplıca Otelleri ve Etkinlik Fırsatları

Eğer tabiatı seviyorsanız Afyon kaplıca otelleri pek çok ekstrem opsiyonu da size sunacaktır. Aktiviteler arasında bisiklet turu ile Afyon güzergâhında gezinmek ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca dört tekerli Go Kart ile gruplar halinde keyifli saatler geçirebilirsiniz. Dündar Termal villalarının hemen yanı başında bulunan at çiftliği ailenizle birlikte doğadan ayrılmadan, huzur içerisinde pek çok aktiviteye imza atabilmeniz için yer almaktadır. Masa tenisi, doğa yürüyüşleri gibi daha pek çok alternatif tatil fırsatları içeresinde bir adım ötenizde durmaktadır.

Tüm bu seçenekler ile birlikte Afyon termal konaklama noktasında da aradığınız her türlü konfor sunulacaktır. Villalar en modern mobilyalarla döşenerek son derece lüks ve konforlu bir konseptte hizmet vermektedir. Ailenizle baş başa, huzurlu bir şekilde yemek yiyebilmek için tam donanımlı mutfak ve odalarda bulunan LCD televizyon gibi artılar Dündar Termalayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Bütün odalarda ve bahçede çeken internet, otopark konforu, balkonda mangal keyfi işletmenin ekstra opsiyonlarıdır ve ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Dündar Termal Müşteri Memnuniyeti

Afyon termal otelleri içinde bir referans noktası oluşturan Dündar termal villalarımüşteri memnuniyeti ile de dikkat çekiyor. Türkiye’nin önde gelen internet sitesi Tripadvisor.comülkemizde hizmet veren konaklama tesislerini ve tatil işletmelerini kullanıcı puanları ile da deneyimleme fırsatını size sunuyor. Tripadvisor.com oylamasında tam 4,5 puan ile termal oteller arasında zirvede yer alan Dündar Termal aradığınız konforun ve lüksün çok uzakta olmadığını sizlere kanıtlıyor.

Müşteri memnuniyeti ile öne çıkan, muhteşem villalarıyla, apart otelleriyle ve aktivite merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken, harika kaplıca suyuyla dinlenme ve şifa fırsatları sunan Dündar Termal Afyon termal otelleri arasında ekonomik fiyat portföyü ile de ön planda yer alıyor. İnternet sitesinden rezervasyon yaptırarak günlük, haftalık, aylık veya daha uzun periyotlarda kendinizi ödüllendirebilirsiniz.