» Kredi Kartı bilgilerim sisteminizde saklanıyor mu?
Hayır, kredi kartı bilgileriniz sistemimize kesinlikle kaydedilmemektedir. İşlem esnasında bankaya bilgileriniz online olarak sorulmakta ve bankanın onayı ile kredi kartınızın bilgileri sistemden kaybolmaktadır.

» Kredi kartımdan çekim işlemi nasıl yapılıyor?
Formu doldurmanızdan ve ödemenin gerçekleşmesi için emir vermenizden sonra sistem online olarak bankaya bağlanır ve güvenlik sorgulaması ile kredibiliteniz doğrultusunda işlemi gerçekleştirir. Bu işlem esnasında bilgileriniz herhangi bir yerde saklanmaz. İşlem online olarak yapılır ve sonuçlandırılır.

» Online rezervasyon bana nasıl bir avantaj sağlıyor?
Online rezervasyon size ödeme şeklinize göre farklı indirim ve/veya taksit seçenekleri sunuyor. Bu avantajlar sadece internet üzerinden yapılan online rezervasyonda kullanılabiliyor.

» Online rezervasyonumun tarihini değiştirmek için ne yapmalıyım?
Online rezervasyonunuzun tarihini değiştirmek için rezervasyonunuzu yaptığınız tesisimizin rezervasyon departmanı ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. İlgili departmanların telefon numaraları ve e-posta adresleri “konaklama sözleşmesinde” belirtilmektedir.

» Online rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?
Online rezervasyonunuzu iptal etmek için rezervasyonunuzu yaptığınız tesisimizin rezervasyon departmanı ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. İlgili departmanların telefon numaraları ve e-posta adresleri “konaklama sözleşmesinde” belirtilmektedir.

» Online rezervasyonumu iptal ettirirsem paramı geri alabilir miyim?
Online rezervasyonunuzu iptal ettirmeniz durumunda “konaklama sözleşmesinde de” belirtildiği üzere misafirin tesise giriş tarihine 10 gün kalaya kadar olan iptallerde paranın tümü, 5 ila 10 gün arasında %65’i misafire iade edilmektedir. Misafirin tesise giriş tarihine 5 gün veya daha az kalmış ise iade işlemi gerçekleşmemektedir.

» İptal veya değişiklikte para iadesi nereye yapılmaktadır.
Para iadesi misafirin ödeme yaptığı karta geri yüklenmektedir.

» Otele gelip veya banka havalesi ile ödeme yaparsam , online rezervasyon sisteminin indirim ve/veya taksit avantajlarından faydalanabilir miyim?
Bahsedilen indirim ve/veya taksit olanakları sadece internet üzerinden yaptırılan online rezervasyonlar için geçerli olup, diğer ödeme seçeneklerinde kullanılamamaktadır.

» Yaptığım online rezervasyonu teyit etmem gerekir mi?
Yaptığınız online rezervasyonu teyit etmenize gerek yoktur. Rezervasyonunuzun gerçekleşmesi durumunda belirttiğiniz e-posta adresine rezervasyon fişiniz (voucher) ve bu fişte rezervasyonunuz ile ilgili tüm detayları bulabileceksiniz.

» Online rezervasyonumu yaptıktan sonra bana bir belge gönderilecek mi?
Evet, işleminiz tamamlandıktan sonra, bilgilerinizi doldururken yazmış olduğunuz e-posta adresinize bir bilgi mesajı ve ekinde de rezervasyon fişiniz (voucher) gönderilecektir.

» Online rezervasyonumu yaptıktan sonra bana gönderilen rezervasyon fişini (voucher) ne yapmalıyım?
Size gönderilen rezervasyon fişinizin (voucher) yazıcıdan bir çıktısını alıp tesise gelirken yanınızda getirmeniz, check/in işlemlerinizin daha hızlı tamamlanmasını sağlayacaktır.

» Online rezervasyonumu yaptırdım, gelirken yanımda neler getirmeliyim.
Online rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra konaklama için tesise gelirken yanınızda rezervasyonunuzu yaptırdığınız kredi kartınızı, konaklayan tüm misafirlerin nüfus cüzdanlarını ve mümkünse rezervasyon fişinizi getirmeniz gerekmektedir.

» Kendi kredi kartımla başkasına online rezervasyon yaptırabilir miyim?
Kredi kartı güvenliği açısından sistem başkasının adına yapılan rezervasyonları kabul etmemektedir. Ayrıca giriş esnasında rezervasyon yapılan kredi kartını resepsiyon görevlisine ibraz etmeniz gerektiği için böyle bir seçenek mümkün değildir.