Ülkemiz yerüstü zenginlikleri ve güzellikleri ile olduğu kadar yer altındaki zenginlikleriyle de yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmayı sürdürüyor. Bu noktada Afyon termal otelleri kaplıca suyuyla ve hizmet veren Dündar Termalgibi modern işletmeleri ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Yaz tatilinin vazgeçilmez adresi olan Ege’de farklı bir tatil anlayışı ile birlikte aynı zamanda sağlık opsiyonlarını da bünyesinde barındıran termal otelcilik giderek yaygınlaşıyor. Bu noktada uzun zamandır deneyimli bir ekiple hizmet vermekte olan Dündar termal otellerivilla konseptiyle ve apart otel tarzıyla hem her bütçeye hem de her zevke hitap ediyor.

Ülkemizin ana arterlerinin kesişim noktasında bulunan Afyon termal konaklama tesisleri içerisinde yer alan Dündar Termal, modern otel işletmeciliği ile birlikte dünya standartlarında kaplıca hizmeti veriyor. 90 santigrat derece civarında olan suyuyla hem sağlık hem de dinlenme vaat ediyor. Üstelik en önemli alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunan işletme aynı zamanda Go Kart, at çiftliği gibi pek çok önemli ekstrem alternatife de yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Afyon Kaplıca Otelleri ve Sunulan Hizmetler

Ülkemizin pek çok noktasında kaplıca suyu bulunmasına rağmen Afyon’daki termal su içerisindeki mineral zenginliğiyle, vücuda iyi gelen muhteviyatıyla da ön plana çıkıyor. Bu sebeple Afyon kaplıca otelleri sağlık açısından pek çok faydayı da bünyesinde barındırıyor. Ortopedik rahatsızlıklarda, kireçlenme, doku zedelenmesi ve kas hastalıkları, iltihaplı-iltihapsız romatizma gibi sıkıntılı durumlarda çok kısa süre içerisinde sağlık bulmanız mümkün. Ayrıca idrar yolu rahatsızlıkları, böbrek hastalıkları, mide rahatsızlıkları ve cilt üstündeki bazı problemlerde de kaplıca suyunun etkili olduğu tıp kurumları tarafından da kanıtlanmış durumda.

Tüm bu artı değerlerine ek olarak Afyon termal konaklamaaynı zamanda sizin ihtiyaç duyacağınız muhteşem tatil ve dinlenme ihtiyacını da karşılamaktadır. Bütün yılın yorgunluğunu, stresini atmak için otellerin keşmekeşinden kurtulmanıza imkân tanıyan Afyon günlük kiralık villa çözümü oldukça talep görmektedir.

Otellerde ve pansiyonlarda ortak kullanım alanlarını kalabalık bir kitle ile paylaşırken Dündar Termalvasıtasıyla sunulan günlük kiralık villa çözümü sadece size ve ailenize hitap eden; kullanım alanları size tahsis edilmiş olan, farklı ve modern bir tatil konseptidir. Böylece ailenizle baş başa, huzur içerisinde muhteşem bir tatil yapabilirsiniz. Aynı zamanda Afyon’un kaplıca suyundan istifade ederek bulunduğunuz villanın dahi dışına çıkmadan; villa içerisinde yer alan Türk hamamı, 16 metrekarelik Türk havuzu, jakuzi gibi ekstra opsiyonlarla sağlık bulabilirsiniz.

Afyon Günlük Kiralık Villa Kalitesi

Afyon lokasyonunda villa konsepti ile birlikte tatil hizmeti veren ilk kurum Dündar Termalişletmesidir. Bu sebeple bu alanda son derece deneyimli olan firma hem kurumsal bir kimlik ile hizmet vermekte hem de aile işletmesi sıcaklığıyla sizlere arzulamış olduğunuz muhteşem tatili oldukça uygun fiyatlarla sunabilmektedir.

Afyon günlük kiralık villa avantajlarının en başında modern ve lüks olan villalarda tatil yapma konforuna erişmek yer almaktadır. Dubleks veya suit tarzdaki villalar, modern ve yeni mobilyalarla dizayn edilmiştir. Villa içerisinde bütün odalarda kullanılabilen internet, yeni LCD televizyonlar, birden fazla banyo, manzarası güzel olan balkon alternatifleri doyumsuz keyif için yeterli olmaktadır. Ayrıca özellikle akşam saatlerinde villa içerisindeki havuzdan çıkınca balkonda mangal yapabilir ve tabiatın size sunmuş olduğu güzellikleri izleyerek ailenizle güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Tamamen korunaklı ve gözlerden uzak olan villaların otopark hizmeti, yerden ısıtma çözümleri artı değerler olarak ön plana çıkmaktadır. Afyon kaplıca otelleri içerisindeki Dündar Termalvillalarında temiz ve güvenilir kaplıca hizmeti alırken uygun ödeme koşullarından da istifade edebilirsiniz.