Sağlık ve Konfor’un Adresi Afyon Termalleri

Afyon termalleri, suyunun mineralli olması ve yerli yabancı her yöreden insana ev sahipliği yapması ile adından fazlaca söz ettiriyor. Dündar Termal Villa Otel, günlük yaşamın stresinden ve kış ayının soğuk havasından bir nebze uzaklaşmak için tercih edebileceğiniz sakin ve konforlu Afyon termallerinden biri. Dündar Termal Villa Otel’i, diğer Afyon termallerinden ayıran başlıca özelliklerden en önemlileri, villa tipi olması ve engelli misafirlerine özel daire bulundurması. Engelli misafirler için özel tasarlanan villa içerisinde, misafirlerin rahatça günlük işlerini görebilmeleri mümkün gözüküyor.

 

termal-havuzlu-hamamAfyon termallerinin, sağlık açısından birçok hastalığa iyi geldiği sıkça duyuluyor. Özellikle romatizmal hastalıklar başta olmak üzere, kas ve eklem ağrıları, deri hastalıkları ve kadın hastalıklarına iyi geldiği biliniyor. Afyon’a yolunuz düşerse mutlaka uğramanız gereken konaklama mekanlarından biri olan Dündar Termal Villa Otel’de günlük ve haftalık kiralık seçenekler de mevcut. Kalabalık ve soğuk görünümlü bir çok Afyon termaline nazaran, sakin ve huzurlu bir alanda, kendi eviniz rahatlığında villalar ile hafta sonunuzu ailecek değerlendirebileceğiniz hoş bir ortam imkanı sunuyor. Villalarda keyfinizi ikiye katlayacak jakuzili veya suit seçenekleri de mevcut. Her villada salon, iki yatak odası, mutfak ve banyoda termal Türk hamamı sadece size ve ailenize ait, hijyenik bir ortamda konaklamanıza imkan sağlıyor. www.dundartermal.com adresinden Dündar Termal Villa Otel ile ilgili tüm merak ettiklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Sitede bulunan online ziyaretçi temsilcisi ile her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz. 360° sanal tur ve tanıtım videosu oldukça güzel düşünülmüş zira nasıl bir yere gideceğinizi önceden görebiliyorsunuz, bu da samimi ve güvenilir bir konaklama ortamı oluşmasını sağlıyor. Dilerseniz internet sitesinde bulunan misafir yorumlarını da okuyarak, Dündar Termal Otel ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Afyon termallerine konaklamaya geldiğinizde, Afyon’un tarihi mekanlarını gezmeyi ihmal etmemenizi öneririz. Tarihi Afyon kalesi ve içerisinde yüzlerce yıllık bir tarihi barındıran Afyon müzesi, vaktinizi iyi değerlendirmeniz için mutlaka gezip görmeniz gereken yerlerden sadece birkaçını oluşturuyor.

DundarTermal Afyon Villa Otel

DundarTermal Afyon Villa Otel