Bugün geldiğimiz nokta itibarıyla çok farklı tarzlarda farklı beklentilere hitap eden oteller var.

Bu oteller içinde termal otelleri özellikle de Afyon kaplıca otelleri .  Bir başka ifade ediş biçimiyle Afyon termal otelleri oldukça başka bir yere sahip.  Çünkü insanların aklına Afyon denilince ilk olarak çok sayıda mevcut olan termal oteller geliyor. Bunun sebebi Afyon bölgesinde farklı sağlık problemlerine iyi gelen termal otel olması. İnsanlar bu bölgeye bazen sırf bu şifalı sulardan faydalanmak için geliyorlar. Bazen de iş amaçlı olarak geldiklerinde bu otellerde kalarak, hem iş, hem sağlık gezisini yapmış oluyorlar.

dündar termal villa otel bahçe

afyon termal otel bahçe

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Afyon’da dört farklı bölgede kaplıca otelleri bulunuyor. Bunlar Gazlıgöl, Afyon Kütahya karayolu bölgesi, Sandıklı ve  Heybeli. Tüm bu bölgelerde farklı kategorilerde yer alan çok sayıda irili, ufaklı tesis bulunuyor.

Nitekim bunlardan bir tanesi de Afyon Kütahya karayolu üzerinde yer alan Dündar Termal Otel. Yazının başlığında da belirtildiği üzere termal otelcilikte yeni bir anlayışa sahip, yenilikçi ve öncü bir tesis.

Bugün ister iş için, ister termal suların iyileştirici gücünden yararlanmak için olsun Afyon termal konaklama tesisleri içinde özellikle burayı tercih ediyorlar ve bunun farklı nedenleri var. Bu nedenlerden bazıları ise şunlar.

 

dundar termal bahce

dündar_termal_bahçe

Butik otel anlayışı ile hizmet veren Dündar Termal Otel ;

Afyon günlük kiralık ev ve villa konsepti ile hizmet veriyor.  Dubleks, Dubleks Jakuzili, Suit, Jakuzili Suiı, VIP, Apart tarzlarında farklı büyüklüklerde olan villalarda tek başınıza ya da ailenizle kalabilme olanağınız mevcut. Eğer engelli iseniz buna da üzülmenize gerek yok. Zira engelliler için özel olarak tasarlanmış bir ev bulunuyor. Bu tesise gelerek engelliler de termal suyun iyileştirici özelliğinden gönüllerince faydalanabiliyor.

Ev ya da villa tipi ne olursa olsun tüm evlerde özel termal sular mevcut ve havuzunuzda günün her saati sıcak termal suyu mevcut.  Dilediğiniz kadar bu havuzlarda kalarak hem iyileştirici etkisinden yararlanabilir, hem de üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Jakuzili olan evleri ise söylemeye bile gerek yok. Ekstra bu villa tiplerinde jakuzi bulunuyor.

Hijyen ve sterilizasyona son derece önem verilen otelimizde gün boyu gerekli kontroller ve temizlikler alanında deneyimli ve profesyonel kadrolar tarafından kesintisiz olarak sağlanıyor.

Bölgenin yapısı gereği otelimizde yer alan termal suların kas ve kemik problemlerine, romatizmaya, kırık çıkık sekellerine, fıtık problemlerine iyi geldiği bilimsel olarak kanıtlanmış durumda.

Tamamen bir ev konseptinde olan villaların tamamı alttan ısıtmalı ve kışın en soğuk günlerinde gelseniz bile soğuğu hissetmeniz mümkün değil. Bir de sıcaklığı 90-95 derece arası olan termal suyun altında alacağınız bir duşun sizi kendinize getireceği kesin. Ayrıca ultra lüks mutfakta dilediğiniz yemeği yaparak yemeniz de mümkün.

afyon termal yatak

afyon termal çift kişilik yatak

Bölgedeki diğer oteller ile kıyaslandığında, sadece konaklama hizmeti veren doğanın içinde size adeta yeryüzündeki cenneti yaşatıyor.

Otelimizde fiyatlar sezona ve seçilen villa tipine göre değişiklikler gösteriyor. Net bir rakam almak için otel yetkilileri ile bizzat görüşmenizde fayda var. Villa olarak konaklama yapılan tesislerde ücretlerde kişi bazlı olarak değil, villa bazında değişiklikler arz ediyor.

Ulaşımın da son derece kolay olduğu tesisimize kendi aracınız ile gelirseniz özel otoparkımızın da olduğunu ve park sorunu yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz.