Üç tarafı denizlerle kaplı olan ülkemizde tatil denilince genellikle deniz, kum ve güneş üçlüsü akla geliyor olsa da son dönemde yenilikçi tatil anlayışları ile birlikte Afyon termal otelleri de ön plana çıkmaya başladı. İstanbul, Ankara ve İzmir’in kesişim noktasında bulunan Afyon, termal otelleri ile ülkemizin tatil anlayışını kökünden değiştirmiş durumda. Bu oteller arasında hizmet vermekte olan Dündar Termal Otel,işletmeciliği ile ve kaliteli seçenekleri ile Afyon’un gözde konaklama tesisi olmayı sürdürüyor.

Huzurlu Bir Tatil İçin Dündar Termal

Eğer otellerin ve pansiyonların kalabalığından bıktıysanız sizin için sessizlik ve sükûnet içerisinde bir tatil vaat eden Dündar Termalen modern hizmet anlayışıyla ve birbirinden farklı tarzlarda dizayn edilmiş olan villaları ile muhteşem bir fırsatı sunuyor. Afyon kaplıca otelleri konseptinde özel bir yerde bulunan firmanın sunmuş olduğu kaliteli çözümler oldukça geniş tutuluyor. Kiralık villa konseptiyle hizmet vermekte olan Dündar Termal konaklama portföyü, huzur içerisinde bir tatil geçirmeniz için her türlü opsiyonu bünyesinde barındırıyor.

Afyon termal konaklama dendiğinde akla gelen Dündar Termal dubleks villa, jakuzili suit villalar, VIP villa gibi çok farklı alternatiflerle hizmet vermektedir. Hepsi müstakil villa formatında olan konaklama alanları bahçe içerisinde yer aldığından dolayı doğa ile iç içe sağlıklı bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca termal tesislerin müdavimi olan engelli vatandaşlar için özel dizayn edilmiş, giriş ve çıkışların son derece kolay olduğu, engelli araçlarına uygun konseptte tasarlanmış olan “engelli evi”kurumu bir adım öne taşımaktadır.

Afyon Günlük Kiralık Villa Alternatifleri

Kurumun sunmuş olduğu konaklama çözümleri arasında apart oteller, özellikle ekonomik talepler için yer almaktadır. Ancak genel konsepti itibariyle müstakil günlük kiralık villalar ön plana çıkmaktadır.Afyon günlük kiralık villa alternatifleri istenen periyotlarda hizmet verebilmektedir. Günlük, 3 günlük, haftalık veya daha uzun periyotlarda villaları kiralamak mümkün olmaktadır.

Son derece modern olarak dizayn edilmiş olan villalar muhteşem bir konforu ve lüksü sizlere sunacaktır. Dubleks villaların üst katında iki farklı yatak odası bulunmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için ideal olan villalarda maksimum 6 kişiye kadar konaklama olanağı da bulunmaktadır. Böylece iki farklı aile aynı anda villa konsepti içerisinde tatil yapabilmektedir. Ayrıca apart olarak dizayn edilmiş olan evler de son derece lüks ve konforlu eşyalarla aradığınız aile huzurunu da size sunulacaktır.

Afyon kaplıca otelleri içinde yer alanvillaların en dikkat çekici yönlerinden bir başkası hepsinin içerisinde 16 metrekarelik özel termal havuzların bulunmasıdır. Sıcaklığı 90-95 santigrat dereceye çıkan ve vücut için oldukça faydalı olan termal suyla doldurulan havuzlardan 7 gün 24 saat istifade edebiliyorsunuz. Jakuzili villalarda özel olarak eklenmiş olan Jakuzi alternatifi masaj yapma özelliği ile birlikte pek çok ortopedik rahatsızlığa da iyi geliyor.

Ailenizle huzurlu bir tatil geçirebilmeniz için her türlü alternatife Afyon kaplıca otelleri içerisinde yer veriliyor. Böylece villada yer alan modern mutfak sayesinde muhteşem yemekler hazırlayıp balkonda güzel bir sofra kurabiliyorsunuz. Üstelik balkona yerleştirilmiş olan barbekü ve mangal alternatifi ile konaklama tesisinden uzaklaşmadan aradığınız otantik ortamı oluşturmanız mümkün oluyor. Ayrıca villa içerisinde bulunan internet, LCD televizyon, ekstra banyo gibi pek çok alternatif ev konforunuzu aratmayacak.

Ekonomik Afyon Termal Konaklama Olanakları

Pek çok hastalığa iyi gelen Afyon’un termal suyundan, muhteşem villaların konforundan istifade etmek istiyorsanız Dündar Termal Villarıuygun fiyat portföyü ile de her bütçeye hitap ediyor. Ekonomik Afyon termal konaklama için uzun periyotlarda sunulan indirimler kaçırılmaması gereken fırsatlardır. Böylece yılın 12 ayı istifade edebileceğiniz Afyon günlük kiralıkvilla çözümleriyle hem muhteşem bir tatil yapabilir hem de arzuladığınız sağlığı yakalayabilirsiniz.